לוגו MOTOLAW - עורך דין
single blog

גילוי נאות

גילוי נאות

האתר שלנו – https://ridergear.net כולל קישורים לאתרי סוחרים של צד שלישי המספקים סחורות ו/או שירותים.

 1. אנו עשויים להרוויח עמלות מסוחר אם תלחץ על הקישור של אותו סוחר באתר האינטרנט שלנו ולאחר מכן תבצע רכישה באתר האינטרנט של הסוחר, או אם תשתמש בקוד קידום מכירות רלוונטי שפורסם באתר האינטרנט שלנו בעת ביצוע רכישה באתר האינטרנט של הסוחר.
 2. אתה מאשר ש:
  • אנחנו לא בודקים סוחרים של צד שלישי;
  • איננו בודקים, מבקרים, מפקחים או שולטים ב: הזהות, כושר האשראי או תום הלב של סוחרי צד שלישי; האבטחה של אתרי סוחרים של צד שלישי; או דיוק המידע המתפרסם באתרי סוחרים של צד שלישי;
  • איננו צד לכל חוזה למכירה או רכישה של סחורות או שירותים שנכרת בינך לבין סוחר צד שלישי; ו
  • האתר שלנו מכיל מידע שסופק על ידי סוחרי צד שלישי, ואיננו בודקים, מבקרים או מפקחים על דיוק המידע הזה,
 3. ובהתאם לכך, לא נהיה אחראים כלפיך ביחס לכל אובדן או נזק הנובעים מכל שימוש באתר סוחר של צד שלישי, כל מידע שיסופק על ידי סוחר צד שלישי, כל הצעה שתוגש על ידי סוחר צד שלישי, או כל חוזה עם סוחר צד שלישי.
 4. איננו אחראים לאכיפת התחייבויות כלשהן הנובעות מחוזה בינך לבין צד שלישי כלשהו, ולא תהיה לנו מחויבות לתווך בין הצדדים לכל חוזה כזה.

חלקיות במוצר/שירות

בשל הקשר המהותי בין הבעלים של אתר זה לבין הבעלים של המוצרים או השירותים המומלצים כאן, יש להבין כי עלולה להתקיים הטיה למוצרים או שירותים אלו. הטיות אלו, למרות שהן מבוססות על עובדות, יכלו להתפתח בגלל פיצוי על המלצות כאלה מבעלי המוצר או השירות למרות שנעשה כל מאמץ לספק ביקורות מדויקות ונכונות על כל מוצר או שירות.

ללא קשר לשאלה אם לבעל אתר זה יש או יקבל פיצוי מבעלי מוצרים או שירותים, יש להבין כי קיימת מערכת יחסים בין השניים כך שקיים, נוצר או לא, פוטנציאל לקשר מהותי בין המוצר לשירות. הבעלים והבעלים של אתר זה.

לפני התקשרות כלשהי בהסכם או רכישת מוצר כלשהו מאתר זה, רצוי להבין את החלקיות הפוטנציאלית של בעל האתר עקב פיצוי אפשרי מבעליו של מוצרים או שירותים המומלצים באתר זה. עליך לבצע מחקר משלך ולבצע בדיקת נאותות לפני רכישת מוצרים או שירותים מכל אתר אינטרנט.

אם אתה זקוק למידע נוסף או שיש לך שאלות כלשהן לגבי הסכם הגילוי של השותפים שלנו, אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל בכתובת [email protected].

 

אנחנו כאן בשביל!
קבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות
Call for Consultation

0761-8523-398