לוגו MOTOLAW - עורך דין
single blog

עבירת אור אדום באופנוע

עבירת אור אדום באופנוע

אמנם בעבר עבירת אור אדום באופנוע הייתה עשויה להוביל לשלילה מנהלתית של 30 יום ומעלה, אבל כיום מדובר בעבירה שבדרך כלל מובילה למתן קנס. כמו כן, ייתכן שתקבלו גם נקודות על עבירה זו. הנה כל מה שרציתם לדעת על עורך דין עבירת אור אדום אופנוע, מידע על קנסות ועוד.

חשוב לדעת מה המשמעות של עבירת אור אדום באופנוע. אם תיתפסו במצב זה, זה עלול להוביל לקנסות, נקודות ברישום הנהיגה שלכם ואפילו שלילת רישיון הנהיגה שלכם במקרים מסוימים. החוק ברור – כשהאור הירוק כבה, אתה אמור לנוע במהירות שתביא אותך לצומת לפני שהאור הצהוב יתחלף לאדום. במקרים בהם אתם מקבלים קנס ולא מעוניינים או חושבים שאתם לא צריכים לשלמו, יהיה חשוב לאתר עורך דין עבירות תנועה על אופנוע. עו"ד עבירת אור אדום באופנוע מכיר את החוק, ויכול לסייע לכם בהמתקת העונש.

עונשים וחריגות בעבירות אור אדום על אופנוע

עבירת האור האדום לאופנוע, היא כאשר לא עוצרים ברמזור אדום, גם לאחר שהאות הפך לאדום בכת הכניסה לצומת. הדבר נחשב כעבירת תנועה וניתן להעניש אותו בקנס. עם זאת, כמעט תמיד יש חריגות מסוימות בעבירות אלו.

אם למשל הצומת הייתה עמוסה ופקוקה, ייתכן שהרוכב נכנס לצומת באור ירוק, אך כשחלף את הרמזור הוא כבר נעשה אדום. במקרים אלו למשל, חשוב לקבל סיוע של עורך דין אור אדום באופנוע. עו"ד עבירת אור אדום על אופנוע, מכיר עמוקות את המערכת המשפטית ויכול למצוא את הדרכים להקל על הקנה והעונש שתקבלו.

מה העונש הצפוי בד"כ על אור אדום באופנוע?

במדינות רבות, עבירת אור אדום באופנוע נחשבת לעבירה חמורה. יחד עם זאת, בישראל הייתה מגמה בשנים האחרונות של הקלה בעונשים הניתנים על עבירה זו. בדרך כלל, העונש הצפוי לרוכבי אופנועים שעוברים באור אדום הוא קנס בלבד.

כלל האצבע הבסיסי הוא, שאם אתה נוסע לפחות 20 – 30 קמ"ש כשאתה נכנס לצומת באור אדום, לרוב לא יוותרו לכם על העבירה ויענישו בקנס. אבל גם כאן, יש חריגות מסוימות וחשוב לקבל סיוע של עורך דין אור אדום על אופנוע.

מידע על עורך דין עבירת אור אדום באופנוע

תמיד מומלץ לעבוד עם עורך דין בעל ניסיון בדיני תעבורה. עם זאת, זה יכול להיות קשה למצוא עורך דין, מה שהוביל אותנו לרכז לכם טיפים למציאת עו"ד אופנוע ועבירות אור אדום. להלן מספר טיפים שיעזרו לך למצוא עורך דין תעבורה מומלץ לדיני עבירות אור אדום:

  1. הכירו את הכללים של המדינה לגבי עונשים של עבירת אור אדום.
  2. בדקו אם עורך הדין מכיר לעומק דיני תעבורה הקשורים באופנועים.
  3. בקשו מהחברים והמשפחה שלכם המלצות לגבי עו"ד עבירת אור אדום אופנוע.
  4. מצאו עורך דין שמתמחה בסוג זה של משפט על ידי הקלדת "תעבורה" ו"עורך דין אור אדום אופנוע" בחיפוש בגוגל.

פנו אלינו וקבלו הצעת סיוע משפטי מעורך דין מומחה

מציאת עורך דין תעבורה לא צריכה להיות קשה אם אתם יודעים היכן לחפש. אבל אם אין לכם מושג מי יכול לעזור לכם ומה השירותים שעו"ד מספקים, אז פנו אלינו וקבלו סיוע נוסף. אנו נמצא עבורכם את עורכי הדין המומחים ביותר בדיני תעבורה, עבירות אור אדום, עבירות מהירות ועוד.

אנו יודעים שיכול להיות קשה למצוא עורך דין תעבורה. אז אנו נשתמש במנוע חיפוש מתקדם כדי לאתר את עורך הדין שילווה את כתב התביעה שלכם, הערעור או ההגנה. צרו עמנו קשר כעת וקבלו סיוע נוסף במציאת עורך דין אור אדום אופנוע.

אנחנו כאן בשביל!
קבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות
Call for Consultation

0761-8523-398