לוגו MOTOLAW - עורך דין
single blog

כתב ויתור

באתר שלנו – https://ridergear.net. אנו מספקים מידע וסקירה מפורטת על אופנועים.

כל המידע באתר זה – https://ridergear.net – מפורסם בתום לב ולמטרת מידע כללי בלבד. Rider Gear אינה מתחייבת לגבי השלמות, המהימנות והדיוק של מידע זה. כל פעולה שתנקוט על המידע שאתה מוצא באתר זה היא על אחריותך בלבד. Rider Gear לא תישא באחריות לכל הפסדים ו/או נזקים בקשר עם השימוש באתר האינטרנט שלנו.

מהאתר שלנו, אתה יכול לבקר באתרים אחרים על ידי מעקב אחר היפר-קישורים לאתרים חיצוניים כאלה. בעוד אנו שואפים לספק רק קישורים איכותיים לאתרים שימושיים ואתיים, אין לנו שליטה על התוכן והטבע של אתרים אלה. קישורים אלו לאתרים אחרים אינם מרמזים על המלצה על כל התוכן שנמצא באתרים אלו. בעלי אתרים ותוכן עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ועשויים להתרחש לפני שתהיה לנו ההזדמנות להסיר קישור שייתכן ש'התקלקל'.

אנא שים לב גם שכאשר אתה עוזב את האתר שלנו, לאתרים אחרים עשויים להיות מדיניות פרטיות ותנאים שונים שאינם בשליטתנו. אנא הקפד לבדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה וכן את "תנאי השירות" שלהם לפני שתתעסק בעסק כלשהו או העלאת מידע כלשהו.

הסכמה

על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים בזאת לכתב הוויתור שלנו ומסכים לתנאיו.

עדכון

אם נעדכן, נתקן או נבצע שינויים כלשהם במסמך זה, שינויים אלה יפורסמו כאן באופן בולט.

אם אתה זקוק למידע נוסף או יש לך שאלות כלשהן לגבי כתב הוויתור של האתר שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל בכתובת [email protected].

אנחנו כאן בשביל!
קבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות
Call for Consultation

0761-8523-398